Header image
  row_left_top row_right_top
Slovak Language   Czech Language
Biolampa
Zdravie
Lekárske výrobky
Spánok
Ovčia vlna - MERINO
Kuchyňa - nádoby
Kuchyňa - pomôcky
Jedáleň
Drogéria
Domácnosť
Kúpeľna WC Hygiena
Hračky,zábava,fitness
Váhy osobné a kuchynské
Záhrada
Sezóna
Vianoce, svietiace, mikuláš
Ostatné

Všetky kategórie
 
v košíku nemáš žiadne položky
 
Rýchle Hľadanie
pixel_black
pixel_black
 
 
Informácie
 
Call centrum
Volajte 0903 530254
Call centrum obchodného domu je len pre vás k dispozícii od 8:00 do 21:00. Na Call centre si kludne môžte výrobky aj objednat.
 
Facebook

 
Partneri

Kuchynské potreby na Pricemania.sk - Porovnanie cien | Filtre na vodu, kuchynské linky, drezy


Ochrana súkromia
pixel_black

Prehlásenie o ochrane súkromia

Kruber slovakia sa zaväzuje rešpektovať a ochraňovať Vaše súkromie. Kruber slovakia sa zaviazal chrániť vaše osobné údaje a postupuje v súlade so zákonom Národnej rady Slovenskej republiky č. 428/2002 Z.z.

Zabezpečenie osobných údajov

Kruber slovakia je zaviazané k ochrane a zabezpečeniu vašich osobných údajov. Používame množstvo zabezpečovacích technológií a postupov k tomu, aby sme ochránili vaše osobné údaje pred neoprávneným prístupom, alebo použitím. Ak nám pri objednávaní tovaru alebo využití služieb zveríte vaše osobné údaje, môžete si byť istý, že ich použijeme len k zaisteniu a udržovaniu kontaktu medzi vašou osobou a našim obchodom. Kruber slovakia nepredáva ani žiadnym spôsobom neprenajíma vaše osobné údaje nikomu inému. Ak nebudeme mať váš písomný súhlas alebo ak zákon nebude vyžadovať inak, nebudeme zdieľať vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete online.

Údaje, ktoré zhromažďujeme

Kruber slovakia prevádzkuje stránky na ktorých môžete objednávať produkty alebo služby, zadávať požiadavky a registrovať sa v zasielaniu materiálov. Osobné údaje ktoré sú zhromaždené na týchto stránkach, sú fakturačné informácie, dodacia adresa, kontaktná osoba, telefónne spojenie, emailová adresa a obchodné transakcie.

Prístup k osobným údajom

Kruber slovakia pre vás pripravil možnosť vaše osobné údaje kedykoľvek kontrolovať a aktualizovať v záložke Váš profil. Prihlásiť sa k odberu informácií o našich produktoch alebo službách. Poskytneme vám tiež možnosť oznámiť nám, že si neprajete dostávať od nás nevyžiadané materiály pre priamy marketing a urobíme všetko preto aby sme také žiadosti rešpektovali.

Prečo tieto informácie zhromažďujeme

Kruber slovakia bude zhromažďovať a používať vaše osobné údaje iba s vašim vedomím a súhlasom, a to pre objednávanie, prípadne následné používanie produktov a služieb. Môžeme používať vaše osobné údaje pre účely súvisiace s poskytovaním služieb vašej osobe, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, poskytovanie služieb a produktov, prípadne informácií ktoré žiadate či odpovedí na vaše sťažnosti alebo dotazy.

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

Kruber slovakia získava váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registrácií na našich stránkach. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám osobné údaje (akékoľvek informácie, podľa ktorých sa dá identifikovať vaša osoba), si buďte istý že budú použité s cieľom podporovať vás ako nášho zákazníka.


© KRuBER Slovakia 2018-02-18
Zľavy  |  Rýchle Hľadanie  |  Kontakt  |  Vytvoriť účet  |  Prihlásiť sa