Internetový obchod zameraný na zdravie a moderný životný štýl | Internetový obchod KRuBER.sk 
Header image
  row_left_top row_right_top
   
Slovak Language   Czech Language
Biolampa
Infračervené lampy
Glukomery
Tlakomery
Krokomery
Inhalátory
Teplomery
iHealth produkty
Tukomer
HydroSana-Detoxikácia
Mamičky a deti
Matrace ortopedické a Spánok
Ovčia vlna - MERINO
Starostlivosť o telo
Bandáže
Thermo obklad
Strojček do ucha
Sanoterm SOGNO infra matrac
Masážne krémy a gély
Srdcové hodinky monitory
Kineziológia
Zdravotné potreby pre seniorov
Zdravie
Lekárske výrobky
Fonendoskopy
Lekárske vyšetrovacie perá
Neurologické kladivko
Lekárske meradlá
Otoskopy a Oftalmoskopy
Prvá pomoc
Zdravotnícky nábytok
Jedáleň
Kuchyňa - nádoby
Kuchyňa - pomôcky
Čistiace a pracie prostriedky
Domácnosť
Kúpeľna WC Hygiena
Hračky,zábava,fitness
Váhy osobné a kuchynské
Záhrada
Sezóna
Vianoce, svietiace, mikuláš
Ostatné

Všetky kategórie
 
v košíku nemáš žiadne položky
 
Rýchle Hladanie
pixel_black
pixel_black
 
 
Informácie
 
Call centrum
Volajte 0903 530254
Call centrum obchodného domu je len pre vás k dispozícii od 8:00 do 21:00. Na Call centre si kludne môžte výrobky aj objednat.
 
Facebook

 
Partneri

Ochrana súkromia
pixel_black

Prehlásenie o ochrane súkromia

Kruber slovakia sa zaväzuje rešpektovať a ochraňovať Vaše súkromie. Kruber slovakia sa zaviazal chrániť vaše osobné údaje a postupuje v súlade so zákonom Národnej rady Slovenskej republiky è. 428/2002 Z.z.

Zabezpečenie osobných údajov

Kruber slovakia je zaviazané k ochrane a zabezpečeniu vašich osobných údajov. Používame množstvo zabezpečovacích technológií a postupov k tomu, aby sme ochránili vaše osobné údaje pred neoprávneným prístupom, alebo použitím. Ak nám pri objednávaní tovaru alebo využití služieb zveríte vaše osobné údaje, môžete si by istý, že ich použijeme len k zaisteniu a udržovaniu kontaktu medzi vašou osobou a našim obchodom. Kruber slovakia nepredáva ani žiadnym spôsobom neprenajíma vaše osobné údaje nikomu inému. Ak nebudeme ma váš písomný súhlas alebo ak zákon nebude vyžadovať, nebudeme zdieľať vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete online.

Údaje, ktoré zhromažďujeme

Kruber slovakia prevádzkuje stránky na ktorých môžete objednávať produkty alebo služby, zadáva požiadavky a registrovať sa k zasielaniu materiálov. Osobné údaje ktoré sú zhromaždené na týchto stránkach, sú fakturačné informácie, dodacia adresa, kontaktná osoba, telefónne spojenie, emailová adresa a obchodné transakcie.

Prístup k osobným údajom

Kruber slovakia pre vás pripravil možnosť vaše osobné údaje kedykoľvek kontrolovať a aktualizovať v záložke Váš profil. Prihlásiť sa k odberu informácií o našich produktoch alebo službách. Poskytneme vám tiež možnosť oznámi nám, že si neprajete dostávať od nás nevyžiadané materiály pre priamy marketing a urobíme všetko preto aby sme také žiadosti rešpektovali.

Prečo tieto informácie zhromažďujeme

Kruber slovakia bude zhromažďovať a používa vaše osobné údaje iba s vašim vedomím a súhlasom, a to pre objednávanie, prípadne následné používanie produktov a služieb. Môžeme používať vaše osobné údaje pre účely súvisiace s poskytovaním služieb vašej osobe, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, poskytovanie služieb a produktov, prípadne informácií ktoré žiadate či odpovedí na vaše sťažnosti alebo dotazy.

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

Kruber slovakia získava váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registrácií na našich stránkach. Ak sa rozhodnete poskytnú nám osobné údaje (akékoľvek informácie, podľa ktorých sa dá identifikova vaša osoba), si buďte istý že budú použité s cieľom podporovať vás ako nášho zákazníka.


© KRuBER Slovakia 2019-03-24
Zľavy  |  Rýchle Hladanie  |  Kontakt  |  Vytvorit úcet  |  Prihlásit sa